APOCALYPSE

Konečne môžem aj ja povedať že mám prázdniny! Ako vysokoškoláčke mi začali trošku skôr ako koncom júna, ale až teraz som sa dokopala k napísaniu príspevku.

Nemajte mi to za zlé, skúškové obdobie sa podpíše na každej osobe, či už skúškuje týždeň alebo celý mesiac a pól (ako je tomu u nás). Takže tiež som chcela mať trošku oddychu od všetkého a všetkých a len tak sa flákať a leňošiť a proste nič nerobiť. Ale aby ste si nemysleli že som úplné lenivé prasa a furt som len doma, tak teraz som lenivé prasa u frajera :D Celý týždeň ho tu otravujem.
Boli sme v 5D kine na filme "Apocalypsa". Odporúčam a zároveň neodporúčam. Kričala som asi na celé obchodné centrum (a nehanbím sa za to, lebo to bol čistý strach čo som prežívala, haha!), ale bolo to super. Boli tam zombies, duchovia, posadnuté malé dievčatká s medvedíkom v ruke, psychopat s mačetami a tak.
Proste bomba, ale fakt som sa miestami bála. Keďže to bolo animované, tak som mala pocit že som vo videohre. Takže ak sa radi bojíte, určite tam choďte. Ak vám býva zle na kolotočoch, tak tam nechoďte, lebo okrem toho že tam na vás fúka, strieka voda (áno, mať čierne linky na očiach bola veeeeeeeelmi zlá voľba) a "dotýka" sa vás to, tak aj celé kreslo sa s vami hýbe (asi o tom viete, ale aj tak vám to tu prízvukujem). Takže ja som mala celý čas nohy až pod bradou :D Ale chcem ísť znova, nejaký dobrovolník čo by išiel so mnou? :))


-Simona


6 comments:

 1. brutálně dobré fotky. Moc Ti to sluší .. a užívej volna :)) lost-strength.blogspot.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem! A užívam, užívam :)

   Delete
 2. wow! :O uzasne to je :3 prajem ti pekne prázdniny.

  prosím navstiv aj ty moj blog :) dakujem http://www.lifesabi.blogspot.sk/

  ReplyDelete
  Replies
  1. ďakujem a aj tebe! idem pozreť :)

   Delete